המתמודדים 
אסתר חיות ויונתן גוילי – בני זוג 

אסתר חיות ויונתן גוילי – בני זוג

 
המתמודדים |
 

הזוג שהגיע יחד לעונה החדשה בשביל לרדת ובגדול כי משקלם הנוכחי מונע מהם להתחיל את העתיד שלהם ביחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגמר הגדול

 

מתחילת העונה, אסתר ירדה 45.2 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של אסתר:

 

מתחילת העונה, יונתן ירד 83 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של יונתן:

 
 

השף יונתן גוילי בטור מיוחד של מתכוני בריאות - פשוטים וקלים להכנה

 

 

שבוע 17 בוילה

 

המתמודדים עדיין נמצאים בלב תל אביב, ומסיימים את משימת הים הקשה - לארה מלר ואפרת גבאי מתחרות ראש בראש, עד שלארה גוברת על אפרת ומנצחת במשימה. כפרס יוצאים לארה, ליאב רוזנברג וקרן גלסנר למועדון תל אביבי, כשבזמן שהם מתכוננים ליציאה, מרגישים יונתן גוילי ואפרת גבאי נטושים, וכותבים להם שיר מיוחד עם המילה "שימותו". במועדון התל אביבי לארה מאבדת את הראש ושותה עד שכרות מוחלטת. בבוקר שלמחרת הולכים המתמודדים לים, אחרי שנים שלא ביקרו שם, ומתמודדים עם המראה בבגד ים. בהמשך, נשלחים המתמודדים להתחרות בתחרות הספורטיבית המאתגרת מכולם - טריאתלון של לרדת בגדול, בה הם שוחים, רצים ורוכבים על אופניים. לארה לוקחת את המשימה הקשה וזוכה בכרטיס כניסה אוטומטי לחצי הגמר. בשקילה הדרמטית ירד 2.8 קילו, וכיום הוא שוקל 134.8. יונתן גוילי וליאב רוזנברג ירדו מתחת לקו הצהוב, והועמדו להדחה. בהדחה ניצלה אפרת גבאי את ההזדמנות, ונקמה ביונתן, כשהיא מצביעה נגדו למרות הברית בניהם. יונתן הודח מהאחוזה ונשלח הביתה.

 

יונתן הודח בפרק ה-17 של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה הוא היום?

לחצו על התמונה לצפייה בסרטון
 לחצו על התמונה לצפייה בסרטון   

אחרי התוכנית יונתן מקבל תגובות מדהימות ברחוב, נרשם בהתלהבות ללימודי תזונה, ויודע שבלי אסתר הוא פשוט לא היה מסוגל לעשות את זה. בואו לגלות איך נראים חייו של השף אחרי ההדחה מהאחוזה

 

שבוע 16 באחוזה

 

המתמודדים יוצאים לבלות שבוע בלב תל אביב, כחלק מההסתגלות לחיים האמיתיים שמחוץ לאחוזה. הם יוצאים לעשות קניות בסופר מרקט, ונשלחים לעבודת כפיים מעייפת - ברחיצת מכוניות ובמלצרות וניקיון מסעדה. אחר-כך מגיעים המתמודדים לחדר כושר תל אביבי, ומבצעים אימון שלם לגמרי לבדם. אחרי הצהריים אפרת גבאי לוקחת את יונתן גוילי לשיחה נוקבת אחרי שיונתן הצביע נגד כפיר קורן בשבוע שעבר, הצבעה שגרמה להדחתו של כפיר. גם לארה מלר מושיבה את ליאב רוזנברג לשיחת נזיפה ומבקשת ממנו להפסיק לריב עם כולם, אולם ליאב מסרב לשמוע להצעתה. במשימת הגדולה המתמודדים צריכים לקלוע לסל של המתמודדים האחרים, כשהם נמצאים בתוך הים. העימות בין הברית של יונתן ואפרת מול הברית של ליאב, קרן ולארה הולך ומחריף.

 

שבוע 15 באחוזה

 

המתמודדים נדרשו לפתוח בקמפיין ציבורי להעלאת המודעות למלחמה בהשמנה, כשבמוקד עמד המחוז השמן ביותר בארץ- העיר חיפה. המתמודדים עלו למשכנו של ראש עיריית חיפה, יונה יהב, ופרסו בפניו את תוכניתם. הם הציבו ברחובות חיפה שלטים ומשקל, ועצרו עוברים ושבים, כדי שישקלו ויתחילו לשמור על הבריאות. קרן גלסנר וכפיר קורן התראיינו ברדיו חיפה, וסיפרו על תהליך ההרזיה שהם עוברים. במשימה נדרשו המתמודדים לאסוף כמה שיותר אנשים לאימון כושר המוני, בניצוחם של המאמנים אורלי הופמן בר ונדב מאירסון. בשקילה הדרמטית, יונתן ירד 2.3 ק"ג.  כזוכה במשימה נתן ליאב רוזנברג לכפיר קורן 3 מדליות של חצי קילו, שהכבידו עליו בשקילה, וגרמו לו לרדת מתחת לקו הצהוב יחד עם קרן גלסנר. במעמד ההדחה ניצבו כפיר וקרן ראש בראש, ולבסוף כפיר קורן הודח בשנית מהאחוזה.

 

שבוע ארבע עשרה באחוזה

 

המתמודדים עברו מייקאובר לקראת הלוק החדש שלהם: פגשו סטייליסטים מקצועיים משנקר שהכינו עבורם בגדים חדשים, עברו אצל מעצבי שיער ואיפור, ולמדו לצעוד על מסלול דוגמנות. בשיא- עלו המתמודדים על המסלול והציגו תצוגת אופנה ראוותנית לעיניהם של המשפחות שלהם. אחרי התצוגה המרגשת, פגשו המתמודדים את המשפחות, וישבו לשיחה כנה ואמיתית. בשיחה של לארה עם אמה קיוותה לארה למצוא אצלה מילות עידוד, אך נתקלה בקיר אטום. בשקילה הדרמטית ירדה אסתר 1.2 ק"ג ויונתן ירד 2.8 ק"ג. במעמד ההדחה ניצבו אפרת גבאי ואסתר חיות זו מול זו. לפתע שלף יונתן טבעת והציע לאסתר נישואין. אולם ההצעה המרגשת לא עזרה, ואסתר הודחה מהאחוזה.  

  

 

אסתר הודחה בפרק העשירי של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה היא היום?

אסתר חיות היום
 אסתר חיות היום   

אסתר: "אני בעולם אחר"

 

אחרי ההדחה אסתר מספרת על חייה החדשים - על מצבה הבריאותי שהשתפר מאוד,

על חווית הקניות שהפכה מסיוט להנאה גדולה, וגם על ההפתעה שעשה לה יונתן ביום הדחתה

 

שבוע שלושה עשר באחוזה

 

כל המודחים מתחילת העונה חזרו לשקילה אחת גורלית, שתכריע מי ירד הכי הרבה במשקל- ויזכה לחזור לאחוזה להזדמנות שנייה. אחרי שעלו כולם על המשקל, נבחר כפיר קורן ליורד בגדול מתחילת העונה, ועשה את דרכו חזרה לאחוזה.

 

שבוע שניים עשר באחוזה

 

קבוצת השחורים וקבוצת הכחולים התפרקו, וכל מתמודד נשאר לשרוד לבדו במשחק. המתמודדים נדרשו לבחור בין המאמנת אורלי הופמן בר לבין המאמן נדב מאירסון, וההתלבטות הייתה קשה מאוד, כשאפרת גבאי ניסתה לתעתע במתמודדים וליצור לעצמה את קבוצת חלומותיה. בפעם הראשונה מאז הכניסה לאחוזה נחשפו המתמודדים לדרך הארוכה שעשו, והתייצבו מול דמויות מקרטון של עצמם בגודל טבעי ובמשקל המקורי. במשימה הבלתי אפשרית, היו צריכים להתחרות במירוץ המכוניות של לרדת בגדול, ולסחוב מכונית במשקל שני טון. באימון לפני השקילה התפרקו אסתר חיות ואפרת גבאי- אסתר הרגישה כאאוטסיידרית ואפרת הייתה בשביזות יום א'. בשקילה נכנסו המתמודדים להלם, כשהתוצאות היו נמוכות מאוד, והירידה במשקל נעצרה אצל רובם- יונתן ירד 1.1 ק"ג אך אסתר הפתיעה והוכרזה כהיורדת בגדול השבוע כאשר ירדה 2.8 ק"ג. אולם בתום השקילה חיכתה למתמודדים הפתעה, ובמקום הדחה, יחזור בשבוע הבא אחד מהמתמודדים שהודחו חזרה לאחוזה

 

 שבוע אחד עשר באחוזה

 

שבוע אחד עשר באחוזה מתחיל במשבר גדול של הקבוצה הכחולה, אחרי העזיבה של כפיר בשבוע שעבר. אולם המתמודדים צריכים לצאת מהר מההלם, ונשלחים למשימת המסעדות- בה הם צריכים להכין מנה בריאותית ולמכור אותה לכמה שיותר אנשים. בזכות השף יונתן גוילי, זוכים הכחולים בשייט תענוגות על יאכטה, ומתרגלים לחיים הטובים. הקבוצה השחורה, לעומת זאת, נשלחת לנקות את האחוזה, אך בעייני ליאב רוזנברג זה לא מוצא חן והוא מחליט למרוד. בשקילה המותחת של השבוע יונתן ירד 2.4-  ק"ג ומשקלו עומד על 143.8 ק"ג ואסתר ירדה 1.5-  ק"ג ומשקלה עומד על 103.5 ק"ג. הקבוצה השחורה היא זו שנשלחת למעמד ההדחה, ולאחר הרבה התלבטויות ודמעות מחליטה להחזיר את פישל הביתה, היישר לזרועותיה של מלכי.

 

 

 

 

שבוע עשירי באחוזה

 

השבוע העשירי באחוזה מוקדש כולו להכנות לקראת הגמר של תחרות הריקודים של לרדת בגדול. לארה נשברת באמצע, אך ליאב מצליח לשכנע אותה לחזור לחזרות. לפני ההופעה, נכנסים המתמודדים לחדר איפור והלבשה ונכנסים לדמויות הריקוד. קלוד דדיה נפגש עם השופטים עידו תדמור ואונה הולברוק, ועידו תדמור מתוודה על עברו כילד שמן. בשיא ההתרגשות ומתח, עולה הקבוצה הכחולה לבמה, ומבצעת ריקוד היפ-הופ איכותי. הקבוצה השחורה לא נותרת מאחור, ונותנת פייט רציני בריקוד פאנק סוחף. אבל בתחרות כמו בתחרות, הקבוצה השחורה גורפת את מירב הקולות, ומקבלת יתרוון משמעותי בשקילה. בשקילת הדו קרב בין מתמודד שחור למתמודד כחול ירד יונתן 2.5 ק"ג ואסתר ירדה 2.9 ק"ג. הקבוצה הכחולה שהפסידה גם בשקילה, הייתה צריכה להדיח את אחד מחבריה. אולם אלו לא הצליחו להגיע להסכמה, וההכרעה עברה לידי הקבוצה השחורה, שהחליטה לשלוח את המתמודד החזק ביותר הביתה, וכפיר הודח מהמשחק

 

 שבוע תשיעי באחוזה

 

השבוע התשיעי באחוזה התחיל בטוויסט מפתיע- המתמודדים עולים על בגדי ריקוד ומתחילים ללמוד לרקוד. השבוע המלחיץ והנוצץ התחיל בשיחת היכרות כנה ומרגשת בין הכוריאוגרף קלוד דדיה למתמודדים, בה צפו ועלו טראומות ילדות ישנות של המתמודדים. קרן סיפרה שהפסיקה לרקוד בגיל הנעורים בגלל העודף משקל, ואסתר נזכרה בהוריה שלא באו לראות אותה מופיעה. הקבוצות החלו בחזרות האינטנסיביות, במהלכן אפרת נשברה והחליטה שהיא לא רוקדת. לבסוף קלוד הצליח לשכנע אותה לחזור למשימה, והיא התגייסה למען הקבוצה. פישל, שמעולם לא רקד בחייו, התאהב בליידי גאגא ובריקוד, ולא רצה להפסיק לרקוד. גם יונתן למד כמה קשה המקצוע, ונפל על הישבן לא פעם אחת. אורח מפתיע הגיע לאחוזה כדי לדבר עם המתמודדים על החיים שאחרי התוכנית- מוטי חטואשוולי הגדול, שגם העביר להם אימון קיקבוקסינג. בסיום התחרו שתי הקבוצות זו בזו, הכחולים עלו לבמה ראשונים ונתנו שואו, וגם השחורים נתנו פייט רציני. עכשיו רק נותר לנו לחכות לגמר בשבוע הבא. בהצלחה!

 

 שבוע שמיני באחוזה

 

נפתח בויכוח קשה בקבוצת הכחולים: מלכי מואשמת שהיא חפרפרת. המאמנים מחליטים להעביר אותה לקבוצה השחורה, שמקבלת אותה בשמחה. הכחולים לעומת זאת זועמים מהאקט ופותחים חזית נגד נדב. במשימה הקבוצתית היו צריכים המתמודדים לשחק בכדורסל נוסח לרדת בגדול, ולהרים את הקלע באוויר. לאורך המשימה הובילה הקבוצה הכחולה, אך לבסוף עקפו אותה השחורים וניצחו את המשימה. במהלך השבוע ליאב הרגיש שהוא לא מקובל בקבוצה שלו, והחליט לחזור לצבע הכתום. לבסוף אורלי שיכנעה אותו לחזור לשחורים והאימונים המשיכו כסדרם. בשקילה ירד יונתן 3.6 ק"ג ואסתר 2.7 ק"ג. בסיום השקילה הקבוצה השחורה היא זו שהייתה צריכה להחליט על מועמדים להדחה. בהדחה דרמטית עמדו ליאב ומלכי ראש בראש, כשלבסוף מלכי היא זו שהודחה מהמשחק, ונאלצה לעזוב את המשחק ואת פישל.

 

 

שבוע שביעי באחוזה

 

בתחילת השבוע חוקי המשחק משתנים: הזוגות מתחלקים לשתי קבוצות של שחורים מול כחולים. מלכי ופישל הם הזוג היחיד שנאלץ להתפצל, והם מגיבים באופן קשה. המשימה הקשה ביותר עומדת על הפרק, והמתמודדים נדרשים לדווש על אופניים במשך 24 שעות רצופות. השרירים התפוסים, הזיעה, הכאבים והעייפות נותנים את אותותיהם. בשקילה הדרמטית ירד יונתן 3.5 ק"ג ואסתר ירדה 2.9 ק"ג. בעקבות ההפסדה של קבוצתו השחורה מחליט ערן להדיח את עצמו, ולקבוצתו לא נותר אלא לשלוח אותו חזרה הביתה.

 

 

שבוע שישי באחוזה

 

הרומן החדש בין מיה לליאב עולה מדרגה, והיחסים לא נשמרים יותר בסוד. הגעגועים לבית מתחילים לתת את אותותיהם אצל המתמודדים, והם מקבלים מסר מיוחד מהבית. במשימה מיוחדת של חיפוש תיבה בתוך ערמת חול זוכים קרן וערן, אבל הם מוותרים על הפרס ומעניקים לאפרת וכפיר ביקור בבית אצל המשפחה והילדים. בשקילה הדרמטית יורדת אסתר 2 ק"ג ויונתן יורד 4 ק"ג. לבסוף, אל מתחת לקו הצהוב מגיעות לארה ומיה, ובהדחה הכואבת שולחים המתמודדים את מיה חזרה הביתה. ליאב ולארה נשארים להתמודד עם חסרונה.

 

 

שבוע חמישי באחוזה

 

לאחר העזיבה של ענבל בשבוע שעבר, צוותו רותם וליאב, שנותר גם הוא ללא בן זוג, יחד. כבר בתחילת השבוע הודיעה ציפי למתמודדים שמעתה ההדחות יהיו של יחידים ולא בזוגות. החשד שעלה בשבוע שעבר בנוגע לשקילה של ערן וקרן הלוליינים עלה מדרגה ובאחוזה החלה דרמה סוערת, שבסופה אירגן המאמן נדב סולחה בינו ובין קרן וערן. במשימה מלאת פיתויים היו צריכים המתמודדים לא להיכנע למטעמי השוקולד החם שהונחו לפניהם, וכולם עמדו בזה בהצלחה. זהו היה שבוע קשה במיוחד עבור מלכי שהבינה שאחרי התחרות אין לה ולפישל לאן לחזור. בשקילה המותחת ירד יונתן 3.2 ק"ג ואסתר ירדה 1.7 ק"ג. בסופה של השקילה, השניים שעמדו להדחה היו ליאב ורותם. בהדחה המרגשת, רותם וליאב היו נחושים להישאר באחוזה, אך ברוב קולות הודח רותם מהמשחק וחזר הביתה.

 

שבוע רביעי באחוזה

 

כחלק מקבוצה המפסידה בחלקו הראשון של המסע, חזרו יונתן ואסתר לאחוזה. מלכי הפצועה, שחיכתה באחוזה קיבלה את פניהם, והם העבירו לה מסר מיוחד מפישל. באימון לפני שקילה שוב איבדה אסתר את ההכרה, ויונתן נחלץ לעזרתה. בשקילה השבועית ירד יונתן 2.5 ק"ג, ואסתר ירדה 2.3 ק"ג, וביחד הם ירדו 4.8 ק"ג. בגלל הקנס שקיבלו בגלל ההפסד במשימה הם היו מועמדים להדחה. אולם בהדחה הגורלית החליטו שאר המתמודדים שרווית והדר הן אלו שיודחו מהמשחק, ויונתן ואסתר המשיכו לשבוע הבא.

 

  

שבוע שלישי באחוזה

 

בני הזוג הראו תמיכה גדולה זה בזו לאורך כל השבוע. הם נבחרו שניים לקבוצתו של ליאב במסע השטח. אסתר נתקלה בקשיים רבים במהלך משימת סולם החבלים, אך צלחה לבסוף את הטיפוס ועודדה בעקביות את בן זוגה.

במהלך המסע היא איבדה את ההכרה, אך חזרה לתפקד בצורה מושלמת. 

 

השבוע השני באחוזה

 

את השבוע השני פותחים בני הזוג אסתר ויונתן חדורי מוטיבציה, כאשר ציפי מודיעה למתמודדים שעליהם להוריד מעל לשלושה אחוזים ממשקלם, והם מחליטים להלחם בכל הכוח. באימונים הם מתאמצים יותר מתמיד ובנלחמים בכל הכוח. במשימה השבועית הם נותנים את כל מרצם בתוך הכדור, אך זה לא מספיק. בשקילה הדרמטית מוכיחים אסתר ויונתן שהעבודה הקשה משתלמת ויורדים משקל מדהים של 8.9 קילוגרמים. הם מוגנים מהדחה וזוכים להמשיך לשבוע השלישי של התחרות.

 

השבוע הראשון באחוזה

 

אסתר ויונתן  הגיעו בשבוע הראשון של עונת הזוגות לאחוזה וכבר עם הכניסה התחבר יונתן השף עם המיקסר במטבח. באימון הכושר העצמי הפגינו כישורים משעשעים על כדורים מתנפחים. בשקילה ההתחלתית נשקל יונתן במשקל 171.9  ק"ג , ויחד עם אסתר שמשקלה 126.3 ק"ג הם הגיעו למשקל זוגי של 298.2  ק"ג. במשימה הזוגית  אסתר התגלתה ככוח מדרבן והם הצליחו להרים את העגלה שלהם, אך לא מספיק בשביל לזכות בניצחון. בשקילה הראשונה, יונתן הוריד 2 ק"ג  ואסתר הורידה 2.3 ק"ג, ירידה שגרמה להם להתמקם מתחת לקו הצהוב וכמועמדים להדחה. למזלם, החיבור עם שאר המתמודדים שמר עליהם במשחק, ובהדחה המותחת לא קיבלו אפילו קול אחד נגדם, וכך זכו להישאר במשחק.

 

 
 

אסתר סובלת ממחלה כרונית שעלולה לסכן אותה ואת עוברה במידה ותיכנס להריון, יונתן מצידו סובל מהפסקות נשימה עקב משקלו הגבוה. הם חולמים להתחתן ולהקים משפחה, אך מסרבים להתחתן במשקלם הנוכחי המהווה בעיה בריאותית חמורה.

הם יודעים שיחד הם חייבים להציל את מצבם הבריאותי הקשה, כדי שיוכלו להגשים את חלומם - להתחתן ולהקים משפחה.

 

אסתר עשתה שירות לאומי, כי לא גויסה עקב עודף משקל. בעבר היא למדה צילום כדי להגשים חלום, ולהוכיח שגם שמנה יכולה להיות דוגמנית. היא ארגנה הפקה בה דגמנה וצולמה ללא בושה.

 

יונתן, שף בעל עסק קייטרינג פרטי, היה שרירי עד גיל 16 והתאמן בכדורסל, שחייה, טניס וכדורגל. בגיל 16 עבר לחיות באנגליה אצל דודו. שם הפסיק להתאמן, עבד במקדונלדס, ועלה למשקל של 140 ק"ג.

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by